Jdi na obsah Jdi na menu

Startovní listina

27. 9. 2013

 

STARTOVNÍ LISTINA

9.30 – 10.00 hod.

MF KADETKY MLADŠÍ: 6 – 9,5 let

1.    1. Ladies Tísek(Nicky Minaj – Starships) –Nikol Niklová, A. Romančíková

2.    2.Mažoretky Bílovec – Kittens – Drahomíra Gilgová

3.    3.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Sedmikrásky – Martina Štěrbová

4.    4.Ladies Tísek (Aqua – Happy boys and girls) – Nikol Niklová

10.00 – 10.40 hod.

MF KADETKY STARŠÍ: 9,5 – 10,9 let

1.   1.Mažoretky Rebelky Bílovec – Kristýna Marková

2.   2.Excelent baby – Dagmar Kristová, Michaela Kristová

3.    3.Šlapanické mažoretky Sisi – Renata Švandová

4.    4.Sokol Polanka – Katka Bujnochová

5.    5.Mažoretky Rebelky Bílovec – trio – Kristýna Marková

6.    6.Ladies Tísek – Nikol Niklová

Hosté: Kočičky Tísek – Anna Romančíková

10.40 – 11.10 hod.

MF JUNIORKY: 11 – 13,9 let

1.    1.Mažoretky Salome – Andrea Antoniová

2.    2.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Kopretinky – Martina Štěrbová

3.    3.Excelent mini – Dagmar Kristová, Michaela Kristová

4.    4.Sokol Polanka – Katka Bujnochová

5.    5.MiniOrionky – Jana Telecká

6.    6.Hastrmanky Prosenice – Jana Trnčáková

Host: Iva Gebauerová z Mažoretek Bílovec – Wildcats

11.10 – 11.40 hod.

MF SENIORKY: od 14,5 let

1.    1.Excelent – Dagmar Kristová, Michaela Kristová

2.    2.Mažoretky Roses Opava – Jindřiška Tyranová

3.    3.Orionky (Winter) – Jana Snášelová

4.    4.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Kopretiny – Martina Štěrbová

5.    5.Mažoretky Bílovec – Wildcats – Veronika Gilgová

6.    6.Orionky – Jana Snášelová 

 

Hosté: Michaela Steculová a Adéla Plavodská – Princess Hranice

 11.50 – 12.15 hod.

VF DĚTI: 5 – 7,9 letPopis: 1.bmp

1.    1.Bedrunky Havířov - Profa Kids Havířov o.s.p. Žluvová

2.    2.Mažoretky Vítkov – Kamila Novosadová

3.    3.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Sedmikrásky – Martina Štěrbová

12.15 – 13.00 hod.

VF KADETKY: 8 – 9,9 let

1.    1.Mini Šance – Hranice – Marcela Synková, Hana Hamplová

2.    2.Mažoretky Rebelky Bílovec – Kristýna Marková

3.    3.Excelent baby (Popelka) – Dagmar Kristová

4.    4.Mažoretky JEŠTĚRKY – Slatina – Martina Konečná

5.    5.Mažoretky Bílovec – Kittens – Drahomíra Gilgová

6.    6.Jantarky Hulín – Kristýna Jurčová

7.    7.Mažoretky Vítkov – Věra Folovská, Marie Potočárová

8.    8.SK Mažoretky Paprsky Hlučín MINIPAPRSKY – Tereza Kremrová 

Host: Kateřina Doležalová – Mažoretky a Lady “J“ Juventus Karviná 

13.00 – 13.40 hod.

VF JUNIORKY: 10,7 – 14 let

1.    1.MiniOrionky – Jana Telecká

2.    2.Mažoretky Trixie Tršice – Petra Bláhová

3.    3.SK Mažoretky Paprsky Hlučín – Kateřina Kučerová

4.    4.Mažoretky Petra Studénka – Markéta Richtarová

5.    5.Excelent mini – Dagmar Kristová, Michaela Kristová

6.    6.Dračice z Bystřice – Helena Skowronová, Renáta Holmeisterová 

Host: Michaela Steculová – Princess Hranice

13.40 – 14.00 hod.

VF SENIORKY: od 14,5 let

1.    1.Mažoretky Bílovec – Wildcats – Veronika Gilgová

2.SK PROVO Brno – Gabriela Prokešová