Startovní listina
STARTOVNÍ LISTINA
9.30 – 10.00 hod.
MF KADETKY MLADŠÍ: 6 – 9,5 let
1. 1. Ladies Tísek(Nicky Minaj – Starships) –Nikol Niklová, A. Romančíková
2. 2.Mažoretky Bílovec – Kittens – Drahomíra Gilgová
3. 3.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Sedmikrásky – Martina Štěrbová
4. 4.Ladies Tísek (Aqua – Happy boys and girls) – Nikol Niklová
10.00 – 10.40 hod.
MF KADETKY STARŠÍ: 9,5 – 10,9 let
1. 1.Mažoretky Rebelky Bílovec – Kristýna Marková
2. 2.Excelent baby – Dagmar Kristová, Michaela Kristová
3. 3.Šlapanické mažoretky Sisi – Renata Švandová
4. 4.Sokol Polanka – Katka Bujnochová
5. 5.Mažoretky Rebelky Bílovec – trio – Kristýna Marková
6. 6.Ladies Tísek – Nikol Niklová
Hosté: Kočičky Tísek – Anna Romančíková
10.40 – 11.10 hod.
MF JUNIORKY: 11 – 13,9 let
1. 1.Mažoretky Salome – Andrea Antoniová
2. 2.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Kopretinky – Martina Štěrbová
3. 3.Excelent mini – Dagmar Kristová, Michaela Kristová
4. 4.Sokol Polanka – Katka Bujnochová
5. 5.MiniOrionky – Jana Telecká
6. 6.Hastrmanky Prosenice – Jana Trnčáková
Host: Iva Gebauerová z Mažoretek Bílovec – Wildcats
11.10 – 11.40 hod.
MF SENIORKY: od 14,5 let
1. 1.Excelent – Dagmar Kristová, Michaela Kristová
2. 2.Mažoretky Roses Opava – Jindřiška Tyranová
3. 3.Orionky (Winter) – Jana Snášelová
4. 4.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Kopretiny – Martina Štěrbová
5. 5.Mažoretky Bílovec – Wildcats – Veronika Gilgová
6. 6.Orionky – Jana Snášelová
Hosté: Michaela Steculová a Adéla Plavodská – Princess Hranice
11.50 – 12.15 hod.
VF DĚTI: 5 – 7,9 let
1. 1.Bedrunky Havířov - Profa Kids Havířov o.s. – p. Žluvová
2. 2.Mažoretky Vítkov – Kamila Novosadová
3. 3.Mažoretky Kopretiny Ostrava – Sedmikrásky – Martina Štěrbová
12.15 – 13.00 hod.
VF KADETKY: 8 – 9,9 let
1. 1.Mini Šance – Hranice – Marcela Synková, Hana Hamplová
2. 2.Mažoretky Rebelky Bílovec – Kristýna Marková
3. 3.Excelent baby (Popelka) – Dagmar Kristová
4. 4.Mažoretky JEŠTĚRKY – Slatina – Martina Konečná
5. 5.Mažoretky Bílovec – Kittens – Drahomíra Gilgová
6. 6.Jantarky Hulín – Kristýna Jurčová
7. 7.Mažoretky Vítkov – Věra Folovská, Marie Potočárová
8. 8.SK Mažoretky Paprsky Hlučín MINIPAPRSKY – Tereza Kremrová
Host: Kateřina Doležalová – Mažoretky a Lady “J“ Juventus Karviná
13.00 – 13.40 hod.
VF JUNIORKY: 10,7 – 14 let
1. 1.MiniOrionky – Jana Telecká
2. 2.Mažoretky Trixie Tršice – Petra Bláhová
3. 3.SK Mažoretky Paprsky Hlučín – Kateřina Kučerová
4. 4.Mažoretky Petra Studénka – Markéta Richtarová
5. 5.Excelent mini – Dagmar Kristová, Michaela Kristová
6. 6.Dračice z Bystřice – Helena Skowronová, Renáta Holmeisterová
Host: Michaela Steculová – Princess Hranice
13.40 – 14.00 hod.
VF SENIORKY: od 14,5 let
1. 1.Mažoretky Bílovec – Wildcats – Veronika Gilgová
2.SK PROVO Brno – Gabriela Prokešová